http://www.houseofkata.nl

http://www.askoi.nl

 

http://www.assurantiesite.nl/autoverzekering/

http://www.gdkoi.nl

 

http://www.nipponkoigarden.com

 

 

http://www.nikoi.nl

 

http://www.rbfoto.nl

 

http://www.timmerentimmer.com

http://www.koigate.nl

http://www.houseofkata.nl


 
 
 

Geen gebeurtenissen deze maand.

ZMDWDVZ



1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728



 
Chatbox (all posts)


bullet Kornelis on Friday 03 February 2023 - 03:03:30
bullet Kornelis on Thursday 02 February 2023 - 21:25:37
Maak niemand wakker, word wakker gemaakt.
bullet Kornelis on Thursday 02 February 2023 - 21:23:32
Ben iedere ochtend heel voorzichtig
bullet geer on Thursday 02 February 2023 - 21:02:54
bullet geer on Thursday 02 February 2023 - 21:02:22
je maakt ieder wakker hier snachts
bullet Kornelis on Thursday 02 February 2023 - 03:03:35
bullet Kornelis on Wednesday 01 February 2023 - 03:03:50
bullet geer on Tuesday 31 January 2023 - 20:03:56
bullet Kornelis on Tuesday 31 January 2023 - 03:31:19
bullet Kornelis on Monday 30 January 2023 - 04:43:51
bullet Kornelis on Saturday 28 January 2023 - 04:07:53
Goed om te horen. Spreken elkaar hier niet veel meer.
bullet edwin v. Hout on Friday 27 January 2023 - 19:47:24
Hier alles oke
bullet Kornelis on Friday 27 January 2023 - 03:27:45
Goedemorgen. Alles goed Edwin en Geer?
bullet geer on Thursday 26 January 2023 - 20:39:48
bullet edwin v. Hout on Thursday 26 January 2023 - 19:03:18
goede avond
bullet Kornelis on Thursday 26 January 2023 - 03:24:12
bullet Kornelis on Wednesday 25 January 2023 - 22:01:30
Wim gefeliciteerd. 54 , je word ouder papa
bullet Kornelis on Wednesday 25 January 2023 - 03:27:00
bullet Kornelis on Tuesday 24 January 2023 - 03:15:13
bullet Kornelis on Sunday 22 January 2023 - 16:51:59
bullet Kornelis on Thursday 19 January 2023 - 20:51:12
Vind het nu wel
bullet Kornelis on Wednesday 18 January 2023 - 20:35:27
Koud vind ik wel mee vallen. Hier bij de kachel helemaal
bullet weslingh on Tuesday 17 January 2023 - 11:11:12
Brr koud he
bullet Kornelis on Monday 16 January 2023 - 16:26:51
Nog steeds
bullet Kornelis on Thursday 12 January 2023 - 18:37:18
bullet geer on Monday 09 January 2023 - 21:03:24
bullet Kornelis on Monday 09 January 2023 - 17:52:32
bullet Kornelis on Saturday 07 January 2023 - 22:02:21
bullet Kornelis on Sunday 01 January 2023 - 16:06:54
Iedereen een jaar vol gezondheid en vreugde, zonder pijn en verdriet zodat je het hele jaar geniet.
bullet Kornelis on Saturday 31 December 2022 - 08:08:03
Wat een jaar was dit. En wat gaat het worden

Ga naar pagina [1] 2 3 ... 16 17 18